^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W piątek 7 grudnia w Urzędzie Gminy w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. Więcej o zasadach przyznawania medali TUTAJ. Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Wójt Gminy Bobrowniki Pan Jarosław Jacek Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Pana Jarosława Bojarskiego, zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Małgorzaty Grudowskiej, oraz  sekretarza Gminy Tomasza Kryńskiego. W uroczystości udział wzięli również Radni.

Wyrazy uznania i szacunku za wspólnie przebytą drogę, poświęcenie i trud pracy włożony dla dobra założonej przed pół wiekiem rodziny przyjęli Państwo:

Zofia i Kazimierz Głowińscy,

Barbara i Antoni Leszczyńscy,

Bożena i Ryszard Chojnaccy,

Marianna i Kazimierz Ostrzyccy,

Irena i Kazimierz Bretes,

Jadwiga i Ludwik Iwińscy,

Lucyna i Andrzej Podolak,

Cecylia i Kazimierz Gutowscy.

Wszystkim jubilatom życzono pogody ducha i radości, spełnienia najskrytszych marzeń, a także dobrego zdrowia i wielu kolejnych wspólnych lat. Uroczystość była okazją do spotkania i porozmawiania zarówno  na temat gminy, jak i prywatnych spraw długoletnich małżonków.

Dziękujemy wszystkim jubilatom za ich trud i wychowanie kolejnych pokoleń.

 

 

 

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą