^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Z okazji Dnia Samorządowca dzieci z Klubu Dziecięcego „Bobrowiaczek” wraz z opiekunkami odwiedziły Urząd Miasta i Gminy Bobrowniki.

Dzieci, za pośrednictwem Kierownik Klubu Pani Sylwii Uzarskiej, wręczyły Burmistrzowi Bobrownik Jarosławowi Jackowi Poliwko pamiątkową tablicę, a pracownikom urzędu drobne upominki. Ten miły gest sprawił wszystkim wiele radości i wywołał liczne uśmiechy. Podczas wizyty mali goście mieli okazję poznać pracę urzędu oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna działalność samorządu.

Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz opiekunkom za pamięć, piękną inicjatywę i wyjątkową wizytę z okazji Dnia Samorządowca. Życzymy najmłodszym dużo radości, uśmiechu oraz wielu sukcesów!

FOTORELACJA

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą