Jesteś tutaj: Start >> Aktualności >> Wizyta dzieci z Klubu Dziecięcego „Bobrowiaczek” w Urzędzie Miasta i Gminy Bobrowniki.
Z okazji Dnia Samorządowca dzieci z Klubu Dziecięcego „Bobrowiaczek” wraz z opiekunkami odwiedziły Urząd Miasta i Gminy Bobrowniki.
Dzieci, za pośrednictwem Kierownik Klubu Pani Sylwii Uzarskiej, wręczyły Burmistrzowi Bobrownik Jarosławowi Jackowi Poliwko pamiątkową tablicę, a pracownikom urzędu drobne upominki. Ten miły gest sprawił wszystkim wiele radości i wywołał liczne uśmiechy. Podczas wizyty mali goście mieli okazję poznać pracę urzędu oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna działalność samorządu.
Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz opiekunkom za pamięć, piękną inicjatywę i wyjątkową wizytę z okazji Dnia Samorządowca. Życzymy najmłodszym dużo radości, uśmiechu oraz wielu sukcesów!