Z okazji Gminnego Dnia Kobiet w Gminie Bobrowniki odbyło się wyjątkowe spotkanie pełne uśmiechu i serdecznej atmosfery, zorganizowane pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Uroczystość uświetnił występ kabaretu FIFA RAFA, który dostarczył publiczności wielu powodów do śmiechu i doskonałej zabawy.
Podczas wydarzenia życzenia wszystkim zebranym Paniom złożyli: Burmistrz Bobrownik Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Kaźmirski oraz Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Aneta Jędrzejewska.
Dla wszystkich obecnych przygotowano również słodki poczęstunek, który z zaangażowaniem i sercem przygotowały Panie z Kół Kobiet z terenu Gminy Bobrowniki. Była to doskonała okazja do wspólnego świętowania i integracji.
Miłym akcentem wydarzenia był gest w którym Radni obecnych na spotkaniu wręczyli każdej z Pań symbolicznego tulipana, składając tym samym najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.