^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Pierwszy dzień wiosny był dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy wyjątkową okazją do wspólnego świętowania. Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach, wraz z opiekunami, wybrały się na spacer po miejscowości w poszukiwaniu pierwszych oznak nadchodzącej pory roku.

W trakcie spaceru przedszkolaki odwiedziły Urząd Miasta i Gminy w Bobrownikach, gdzie wręczyły pracownikom symboliczne, wiosenne tulipany. Spotkanie uświetnił przygotowany przez dzieci krótki występ artystyczny – piosenka o tematyce wiosennej oraz własnoręcznie wykonane, kolorowe ozdoby.

Dziękujemy za tę niezwykle miłą i radosną wizytę, która wprowadziła do urzędu prawdziwie wiosenną atmosferę. 

{gallery}2026/wiosna{/gallery}

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą