^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta i Gminy Bobrowniki Burmistrz Bobrownik Jarosław Jacek Poliwko,  w obecności Zastępcy Burmistrza Dariusza Kłonowskiego, Sekretarza Gminy Pawła Grudowskiego, Skarbnika Gminy Mirosławy Kowalewskiej oraz Kierownika Gminnego Zespołu Oświaty Beaty Domagalskiej pożegnali odchodzącą na emeryturę Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach Panią Iwonę Adamską.

 

Pani Dyrektor przez wiele lat z oddaniem kierowała placówką, dbając o jej rozwój, wysoki poziom edukacji oraz ciepłą, rodzinną atmosferę. Dzięki Jej zaangażowaniu przedszkole stało się miejscem bezpiecznym, nowoczesnym i przyjaznym dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Życzymy Pani Dyrektor wielu lat w zdrowiu, realizacji osobistych pasji oraz spełnienia marzeń, na które dotąd często brakowało czasu.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą