^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Burmistrza Bobrownik za szczególne osiągnięcia w nauce.

 

Podczas spotkania nagrodzeni uczniowie odebrali stypendia z rąk Burmistrza Bobrownik Jarosława Jacka Poliwko w obecności nauczycieli oraz rodziców. Na wydarzeniu obecna była również Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty Pani Beata Domagalska. 

Uroczystość była okazją do podkreślenia, jak ważną rolę odgrywa wytrwałość, pasja poznawcza oraz konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom i życzymy dalszych sukcesów, rozwijania talentów oraz nieustającej motywacji do zdobywania wiedzy.

Lista nagrodzonych uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach:

Lena Afeltowicz

Aleksandra Fila

Szymon Jabłoński

Nadia Kowalewska

Marcel Kowalewski

Nadia Kowalska

Remigiusz Najmowski

Antoni Prykowski

Michalina Zakrzewska

Alan Borowski

Alicja Chojnicka

Maja Grygowska

Antoni Grzywiński

Nikola Ostrowska

Dominika Patyk

Antoni Powierski

Wojciech Szulikowski

Zuzanna Zakrzewska

Izabela Leszczyńska

Maria Parol

Oliwia Rutkowska

Jan Suchalewski

Miłosz Sztuka

Lena Uzarska

Maria Kacperek

Adam Kaźmierski

Roksana Kowalewska

Julian Kunicki

Gabriela Rutkowska

Amelia Sadecka

Daria Stojak

Julian Wolman

Julia Zakrzewska

Jakub Ziemiński

Jan Ciesielski

Kacper Frej

Wiktoria Kamińska

Anna Modrzejewska

Klaudia Wołowska

Paula Ostrowska

Maciej Piotrowski

Alicja Chojnacka

Iga Dankowska

Nina Dankowska

Hanna Drzewucka

Mikołaj Józefkowicz

Błażej Kowalski

Lena Lewandowska

Zuzanna Parzniewska

Jakub Sierakowski

Aleksandra Stefańska

Aleksandra Szmit

Julian Winnicki

 

 

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą