^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Kochane Dzieci, czy do Was dotarł już MIKOŁAJ ? Pytali odwiedzający w dniu dzisiejszym placówki oświatowe i opiekuńcze z terenu gminy Bobrowniki - pomocnicy Św. Mikołaja w osobach: Jarosław Jacek Poliwko – Wójt Gminy Bobrowniki, Jarosław Bojarski – Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki, Marzena Stańczak-Kaźmierska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Bobrowniki i Beata Domagalska – Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty. 

Okazało się, że pomimo braku białego puchu, Mikołaj, jak co roku przybył na czas – zgodnie odpowiadały dzieci z  Klubu Dziecięcego „Bobrowiaczek”, Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach, Przedszkola w Rachcinie i Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach.

We wszystkich odwiedzanych dziś grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i miłej atmosferze. Dzieci, uczniowie i wychowawcy posiadali stroje w kolorze czerwonym, charakterystyczne czerwone czapeczki lub rogi renifera. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki i tańczyły zapraszając do udziału gości. Pomocnicy Mikołaja zaś obdarowali wszystkie dzieci i uczniów słodkimi prezentami.

 
Mikołaj nie zapomniał również o naszych drogich seniorach z Dziennego Domu Pobytu Senior + w Rachcinie, gdzie wysłał swych pomocników z symbolicznymi upominkami.

A wszystko to na pamiątkowych zdjęciach poniżej.

Dziękujemy za wielką radość i serdeczne przyjęcie !

 

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą