^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Strategia rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Włocławka na lata 2014-2020 wraz z   Prognozą oddziaływania na środowisko 

Zaproszenie do udziału  konsultacjach społecznych

INFORMACJA

Zawiadamia się iż w dniach 10.10 - 30.10.2014r. prowadzone są konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Włocławka na lata 2014-2020 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko. 

Projekt dokumentów sporządziła forma Ageron Polska z siedzibą w Warszawie na zlecenie Gminy Miasta Włocławek realizującej wraz z Gminą Brześć Kujawski, Gminą Lubanie, Gminą Włocławek, Gminą Fabianki oraz Gminą Bobrowniki projekt pn.: „Delimitacja miejskich obszarów funkcjonalnych Włocławka oraz ich wsparcie poprzez przygotowanie dokumentów planistyczno-strategicznych.

Zainteresowani mogą  zapoznać  się  z projektem dokumentów na stronach internetowych: www.wloclawek.pl/ Ogłoszenia

www.bip.um.wloclawek.pl. /Biuletynie Informacji Publicznej/Aktualności i Obwieszczenia

www.wof.wloclawek.eu /Aktualności

Uwagi i wnioski przyjmowane są na piśmie w siedzibie Urzędu Gminy[JC2]  …… lub elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na formularzu karty konsultacyjnej.

W czasie trwania konsultacji w każdy wtorek tj.:14, 21 i 28 października br. w godzinach od 16.00 do 17.30w hallu głównym Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13 będzie można dyskutować nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie Strategii                          z pracownikami Wydziału Rozwoju Miasta.

 Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Prezydent Miasta Włocławek po zasięgnięciu opinii Partnerów Projektu.

Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji zostanie zamieszczone na stronie internetowej Urzędu www.wloclawek.pl/Ogłoszenia oraz na stronie www.wof.wloclawek.eu /Aktualności

Ogłoszenie oraz formularz konsultacyjny dostępne są na stronach internetowych: www.wloclawek.pl/Ogłoszenia, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.um.wloclawek.ploraz


 

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą