^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Włączamy się w akcję „Szukamy „bliźniaka genetycznego” dla naszego taty!”,która dedykowana jest Kamilowi Pawlakowi z miejscowości Szpetal Górny koło Włocławka. 

 

Pan Kamil zachorował na białaczkę. Aby wyzdrowieć potrzebuje potrzebuje pomocy kogoś zupełnie mu obcego – niespokrewnionego Dawcy szpiku. Jedynie przeszczepienia szpiku od takiego Dawcy da mu szansę na życie. Może właśnie ktoś z Państwa jest „bliźniakiem genetycznym” Pana Kamila? Może to na kogoś z Państwa Pan Kamil czeka? 

Każda pełnoletnia osoba, która chciałaby się zarejestrować jako potencjalny Dawca szpiku może to zrobić w bardzo łatwy, szybki i bezpłatny sposób. Wystarczy wejść na stronę:

www.dkms.pl/szukamy-blizniaka-dla-taty

i zamówić pakiet rejestracyjny do domu. Pakiet zostanie wysłany do Państwa z Fundacji DKMS pocztą. Aby się zarejestrować należy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do pakietu. Rejestracja polega na wypełnieniu formularza danych kontaktowych oraz na pobraniu wymazy z wewnętrznej strony policzka na trzy pałeczki. 

Misją Fundacji DKMS jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych. Fundacja działa w Polsce od 2008 roku jako Ośrodek Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia oraz niezależna organizacja pożytku publicznego
To największy Ośrodek Dawców Szpiku w Polsce, w którym zarejestrowały się 1 762 333 osoby (listopad 2020), spośród których 8 595 osób (listopad 2020) oddało swoje krwiotwórcze komórki macierzyste lub szpik Pacjentom zarówno w Polsce, jak i na świecie, dając im tym samym drugą szansę na życie.

Zachęcamy do wsparcia akcji i rejestracji :)

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą