^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Szkoły, Przedszkola i Klubu Dziecięcego.

Drodzy Uczniowie !!! 

Dziękując za cały rok szkolny 2019/2020, który był rokiem innym niż wszystkie, pełnym nowych wyzwań, zdalnego nauczania i mierzenia się z nieznanym, gratulujemy osiągnięć i sprostania wyzwaniom dzisiejszych czasów.

Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach, Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach i Klubu Dziecięcego „Bobrowiaczek”, dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w opiekę, nauczanie i wychowywanie naszych dzieci i młodzieży.

Szanownym Rodzicom dziękujemy za dobrą współpracę ze szkołą, przedszkolem i klubem i współtworzenie jej modelu tak, aby osiągnięcia Państwa dzieci stanowiły powód do dumy i zadowolenia.

Naszym Drogim Uczniom gratulujemy wszystkich indywidualnych sukcesów. Z satysfakcją musimy przyznać, że z roku na rok liczba otrzymywanych przez Was stypendiów Wójta Gminy Bobrowniki rośnie. Życzymy wspaniałych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, wielu przygód i niezapomnianych przeżyć.

Wszystkim Państwu życzymy słonecznych urlopów i dobrego wypoczynku, abyśmy 1 września wrócili do szkół pełni nowej energii i sił do podjęcia nowych wyzwań edukacyjnych.

Wójt Gminy Bobrowniki - Jarosław Jacek Poliwko,

Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki - Jarosław Bojarski,

Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty - Beata Domagalska.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą