^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wójt Gminy Bobrowniki informuje mieszkańców Gminy, że osoby zainteresowane budową instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych mogą składać oświadczenia o przystąpieniu do programu. Informacje o warunkach realizacji projektu przedstawili przedstawiciele firmy EPROSUMENT SA, która przygotowywać będzie dokumentację projektową i wniosek o dofinansowanie zadania, na spotkaniu w dniu 11.03.2020 roku w Przedszkolu Samorządowym w Bobrownikach.

Ponadto poniżej zamieszczamy link do prezentacji przedstawionej na tym spotkaniu. Oświadczenia o przystąpieniu do projektu według wzoru zamieszczonego poniżej proszę składać w terminie do 05.04.2020r. w biurze podawczym Urzędu Gminy Bobrowniki lub zeskanowane podpisane oświadczenie przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Ze względu na ograniczony budżet projektu, o zakwalifikowaniu do projektu zgłaszających chęć udziału decydować będzie kolejność zgłoszeń.

OŚWIADCZENIE

PREZENTACJA

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą