^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu dzisiejszym tj. 21 listopada br. w Świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Wójt Gminy Bobrowniki Pan Jarosław Jacek Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Pana Jarosława Bojarskiego, Członka Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Anety Jędrzejewskiej, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Lipnie Pana Tadeusza Gradkiewicz oraz zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Małgorzaty Grudowskiej. W uroczystości udział wzięli również Radni Rady Gminy Bobrowniki

Wyrazy uznania i szacunku za wspólnie przebytą drogę, poświęcenie i trud pracy włożony dla dobra założonej przed pół wiekiem rodziny przyjęli Państwo:

HENRYKA I JAN ŁOWICCY

LONGINA I ZYGMUNT BARANOWICZ

KINGA I STANISŁAW STOJAK

MARIANNA I LECH KRZEMIENIECCY

ANNA I JULIAN SKALSCY

KRYSTYNA I HENRYK KAMIŃSCY

FRANCISZKA I STANISŁAW OBRĘBSCY.

Wszystkim jubilatom życzono pogody ducha i radości, spełnienia najskrytszych marzeń, a także dobrego zdrowia i wielu kolejnych wspólnych lat.

Uroczystość była okazją do spotkania i porozmawiania zarówno  na temat gminy, jak i prywatnych spraw długoletnich małżonków.

Dziękujemy wszystkim jubilatom za ich trud i wychowanie kolejnych pokoleń.

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą