^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

CENPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku, zaprasza uczniów, nauczycieli oraz rodziców dzieci szkół podstawowych woj. pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego do udziału w programie „Szkoła przyjazna Wodzie – AKTYWNI BŁĘKITNI”.


Głównym zadaniem Programu jest upowszechnienie i usystematyzowanie wiedzy oraz wyrobienie poprawnych nawyków i postaw dotyczących wody i szeroko rozumianej gospodarki wodnej oraz zasad bezpiecznego korzystania z wody.
Po zgłoszeniu do Programu Szkoła otrzymuje drogą mailową bezpłatny komplet materiałów edukacyjnych, które zapewnią przeprowadzenie lekcji, poświęconej gospodarce wodnej według scenariusza, w dopasowanej i atrakcyjnej dla uczniów formie.

PGW Wody Polskie RZGW w Gdańsku zachęca dyrektorów i nauczycieli  szkół podstawowych, zainteresowanych realizacją edukacji o zrównoważonym rozwoju w gospodarce wodnej, szczególnie ochrony przeciwpowodziowej i zapobieganiu skutkom suszy oraz bezpiecznego korzystania z zasobów wodnych,
do udziału w Programie Szkoła Przyjazna Wodzie „AKTYWNI BŁĘKITNI”. Program zakłada wykorzystanie infrastruktury hydrotechnicznej
w terenowych zajęciach edukacyjnych.

Program będzie trwał od września 2019 roku do sierpnia 2020 roku. Nabór ciągły do grudnia 2019r.

szczegóły: ZOBACZ
regulamin
 programu: ZOBACZ
karta zgłoszeniaOTWÓRZ

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą