^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

Znalezione obrazy dla zapytania fundusze europejskie polska cyfrowa

Wójt Gminy Bobrowniki zaprasza mieszkańców gminy, którzy ukończyli 25 rok życia na bezpłatne szkolenia realizowane przez Gminę Bobrowniki wraz z Partnerem Fundacją Promocji Gmin Polskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III Oś priorytetowa: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

 

Projekt jest skierowany do mieszkańców Gminy Bobrowniki powyżej 25 roku życia, w tym osób niepełnosprawnych, które nie posiadają lub chcą podnieść swoje kompetencje cyfrowe.

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Szkolenia rozpoczną się w miesiącu wrześniu 2019 r. i będą się odbywać w grupach 12-osobowych przez 2 dni (2 x 8 godzin). Podczas szkoleń oferujemy profesjonalną kadrę szkoleniową, stanowisko komputerowe dla każdego uczestnika oraz przyjazną atmosferę. Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów praktycznych z wykorzystaniem komputerów i projektora. Na każdego uczestnika czeka zestaw materiałów szkoleniowych. Dla uczestników szkoleń będzie dostępny catering. Uzyskanie kompetencji potwierdzone zostanie certyfikatem. 

Uczestnicy będą mieli do wyboru 7 modułów szkoleniowych:

  1. Rodzic w internecie
  2. Mój biznes w sieci
  3. Moje finanse i transakcje w sieci
  4. Działam w sieciach społecznościowych
  5. Tworzę własną stronę internetową, blog
  6. Rolnik w sieci
  7. Kultura w sieci

Uwaga: jedna osoba może wziąć udział wyłącznie w jednym szkoleniu. Prosimy o przemyślany wybór. 

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić poniższe dokumenty i dostarczyć do Urzędu Gminy, pokój Nr 2 lub 3.

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt pod nr tel.: p. Lilla Lorenc (54) 251-30-42 lub p. Anna Szulikowska (54) 251-30-44.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą