^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania kujawsko pomorskie urząd marszałkowski

Zaprasza się młodzież w wieku od 13 do 20 lat do udziału w V edycji konkursu "Mój ojciec - dobrze być razem". Do 10 maja br. czeka się na pisemne prace prezentujące pozytywny wizerunek ojca oraz ojcostwa widzianego z perspektywy dzieci. Nagrodami w konkursie są bony upominkowe o wartości 500, 300 i 200 złotych.

 

Przedsięwzięcie ma na celu promowanie idei wspólnego spędzania czasu oraz uczestnictwa ojców w życiu rodzinnym. Wydarzenie organizowane jest w ramach „Kujawsko-Pomorskiego Programu Wspierania Rodziny na lata 2014 – 2022. Rodzina jest najważniejsza”.

W konkursie wyłonionych zostanie 6 laureatów, w dwóch kategoriach: 3 laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz 3 ze szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodą dla najlepszych z każdej z kategorii będą bony upominkowe o wartości:

*         I miejsce – 500 zł brutto

*         II miejsce – 300 zł brutto

*         III miejsce – 200 zł brutto

Prace o objętości nie mniejszej niż 2 i nie większej niż 3 strony formatu A4 należy składać do 10 maja 2019 roku. Materiały powinny być składane za pośrednictwem szkół, do których uczęszczają uczestnicy konkursu.

W przypadku pytań prosi się o kontakt z pracownikiem Departamentu Spraw Społecznych, Arkadiuszem Joppek pod numerem 56 652 18 15, bądź też na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.<mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą