^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania strajk nauczycieli

Drodzy Rodzice, Szanowni Mieszkańcy Gminy Bobrowniki, w związku z trwającym od 08.04.2019 r. do odwołania ogólnopolskim strajkiem nauczycieli informuję, że wśród trzech placówek z terenu gminy Bobrowniki do akcji protestacyjnej przystąpili nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach i Gimnazjum w Bobrownikach im. Ziemi Dobrzyńskiej. Bez zakłóceń funkcjonuje Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach.

Szkoły, które strajkują zapewniają wyłącznie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godz. 8.10 do 12.35. W Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach świetlica szkolna działa bez zmian, tzn. w godz. 07.00-08.00 oraz 12.40-15.05.

Dowóz dzieci do szkół odbywa się jak zwykle. Jeśli chodzi o odwóz jest tylko jeden kurs autobusów po 5 lekcji, czyli ok. godz. 12.40.

Jednocześnie informuję wraz z Dyrektorami Szkół, że egzaminy gimnazjalne i egzaminy ósmoklasisty odbędą się bez zakłóceń.

Na bieżąco monitorujemy sytuację, w razie zmian będziemy Państwa informować. Proszę również śledzić strony internetowe szkół oraz dziennik elektroniczny.

 Z poważaniem

Jarosław Jacek Poliwko

Wójt Gminy Bobrowniki

Link do informacji zamieszczonej na stronie Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą